Ana SayfaTeknoloji HaberleriTicToc’larda Şarkı Paylaşma Devri

TicToc’larda Şarkı Paylaşma Devri

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Akıllı telefonlarımızda hiç şüphesizki en çok indirilen ve en çok kullanılan programlar arasında sms programları yer alıyor. Özellikle onlarca firma sms programı yapmaya çalışıyor ve piyasaya çıkarıyor ancak bir çoğu tutmuyor. Kısa bir zaman önce TicToc’ların piyasaya çıkması ve reklamlara verdikleri önem ile bu sms programı yavaş yavaş tutulmaya başladı. Özellikle yeni yaptıkları güncelleme ile artık TicToc’larda şarkı paylaşma imkanımız olacak.

tictocBir zamanlar heryerde reklamını gördüğümüz Karnaval radyosu ilei ş birliği yapan TicToc sahipleri getirecekleri güncelleme ile TicToc kullanıcılarına özel karnaval radyosu dinleme şansı sunacak bunun yanında TicToc kullananlar Karnaval radyosunda o anda çalan parçayı istedikleri ile paylaşabilecekler.

Üstelik bunların yanı sıra Karnaval radyosunun ziyaretçileri için özel olarak yaptırdığı android uygulamalarında dinledikleri müziğin üstüne geldiklerin müziği istedikleri sosyal paylaşım sitesinde paylaşma imkanları oluyordu ve şimdi yeni çıkacak ekranda TicToc‘la seçeneğide mevcut olacak.

Yeni gelecek bu entegrasyon sistemi ile Karnaval radyosunda mevcut olan Süper FM, Süper FM 2, JoyTurk, Efkar, RetroTurk, JoyTurk Akustik, Makam, Metro FM, Virgin Radio Türkiye, Flashback, Zeplin, Jeton, Radio Mydonose, Kantin, Borusan Klasik, Joy FM ve JoyJazz radyo kanallarındaki müzikleri dilediğimiz an paylaşma imkanımız olacak

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz