Ana SayfaTeknoloji HaberleriTizen işleletim sistemine sahip Samsung Z tekrar görüntülendi

Tizen işleletim sistemine sahip Samsung Z tekrar görüntülendi

-

Arka Planı Nasıl Transparan Yaparım?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar çekindiği fotoğraflar üstünde birçok değişiklik yapabiliyor. Bunun için birçok program...

Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından duyurulan Samsung Z Tizen işletim sistemi ile beraber çalışıyor, cihaz hakkında şuana kadar herhangi bir net bilgi bulunmasa da bugün cihazın altın rengi görüntülendi.

Altın rengi.

Daha öncelerde Tizen işletim sistemi için oldukça büyük çalışmalar sürdüren Samsung yeni cihazı Samsung Z ile beraber kullanıcıların Android işletim sisteminden ayrılmasını ve Tizen işletim sistemine geçmesini isteyecek gibi duruyor, zira bugün gelen bilgilere göre Samsung Z Tizen işletim sistemine sahip telefonunun altın rengi kullanıcılarla buluşacak.

Tizen işletim sistemine sahip cihazların geleceğini şimdiden sürdürmek isteyen Samsung yeni üst model Tizen işletim sistemine sahip Samsung Z cihazıyla bakalım ne kadar satış oranlarına ulaşabilecek?

Cihaz yakın zamanda Rusya’da satışa sunulacak.

 

-- Reklam --

Apple Watch Ultra: Siren Nasıl Etkinleştirilir, İptal Edilir ve Devre Dışı Bırakılır

Siren, birkaç saat boyunca tekrarlanabilen iki farklı değişken desen içeren benzersiz bir ses imzası kullanır. İlk model sıkıntıyı gösterirken,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.