Ana SayfaAndroid HaberleriTizen İşletim Sistemine Sahip Galaxy S5 Gelebilir

Tizen İşletim Sistemine Sahip Galaxy S5 Gelebilir

-

Samsung tarafından çok kısa bir süre önce tanıtılan ve ilk Tizen işletim sistemli Samsung cihaz olan Samsung Z kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti.

Bugün gelen bilgilere göre Samsung tarafından yeni Galaxy S5 Tizen işletim sistemine sahip bir cihaz test ediliyor, Samsung galaxy s5 üzerinde Tizen işletim sistemini çalıştıran Samsung her ne kadar cihazı şuan test aşamasına almış olsa da piyasaya sunacak gibi durmuyor.

Genel olarak bakıldığında aynı Android işletim sistemi çalıştıran cihazın üzerinde çift işletim sistemi yani multi boot işlemi gerçekleştirebilse üretici firma Samsung böyle bir cihaz üretebilir, ancak günümüzün teknolojisi buna tam anlamda izin vermediği için maalesef üretici firmalar çift işletim sistemli cihaz üretemiyorlar.

Tekrardan haberimize dönecek olursak, Hindistan menşeli Zauba sitesi tarafından ortaya çıkarılan bir belgede Samsung Galaxy S5 kod adlı cihazın Tizen işletim sistemi ile beraber çalıştığı ve test edildiği yazıyor, bakalım Samsung Tizen işletim sistemine sahip cihazını piyasaya sunup kullanıcılarla buluşturacak mı? sizin bu konuda fikriniz nedir? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

s5 tizen
-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.