Ana SayfaTeknoloji HaberleriTost Makinesinden Şarj Aleti: Foaster

Tost Makinesinden Şarj Aleti: Foaster

-

Günümüzde telefonların en çok can sıkıcı yanlarından bir taneside şarjlarının bitmesidir diyebiliriz. Değşik cihazlar, powerbank’lar derken şimdi de tost makinesi görünümlü Foaster adı verdikleri şarj aleti üretildi

Klasik tost makinelerini bilirsiniz. Ekmek kızarttığımız veya tost yaptığımız cihazlardır. Bunları genelde mutfaklarımızın bir köşesine koyarız ve ihtiyacımız olduğunda fişi takar çalıştırırız. Ancak Foaster adı verilen bu şarj aleti tost makinası görünümlü cihazda ekmek kızartabilir, tost yapabilir veya telefonları şarj edebilirsiniz.

Değişik tasarımlarla üretilen Foaster cihazı mutfakta durduğunda klasik bir tost makinesi gibi duruyor. Hatta hiçbi farkı yok diyebiliriz ancak işlev olarak baktığımızda tost makinesgörevlerini yapabildiği gibi telefonlarıda rahatlıkla şarj edebiliyor. Bir taşla 2 kuş diyelim. Üstelik girişleri o kadar çokki her telefonu bu Foaster şarj aletinde kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

foaster 1

Normal bir şarj aleti gücünde olan Foaster şarj aletinde aynı anda 4 tane telefonuda şarj edebiliyorsunuz. Bu değişik ürünün böyle kolaylıkları ve güvenli bir yapısı olması kullanıcıları almaya zorluyor diyebiliriz ancak pazarda netici ne olacak belli değil.

Foaster tost makinesi ve şarj aletinin MicroUSB, Lightning ve eski tip 30 pinApple bağlantı ları bulunmaktadır. Aynı anda kolaylıkla 4 telefonu şarj edebilirsiniz. Şuanda öğrendiğimiz bilgilere göre bu cihaz satışta değil. Ancak hızla tesislerde üretilmeye devam ediyor. Çıktığında ise ilk olarak resmi web sitesinde ve, ebay, ali express, amazoon gibi büyük e-ticaret sitelerinden satın alabileceğimizi tahmin ediyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

  1. Tost makinası görünümlü sarj cihazı yapana kadar bence bataryaların sarj süreleri ile ilgili çalışma yapılsa daha iyi olur gibime geliyor insanlar artık yanlarında sarj aparatları taşımaktan bıktı !

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here