Ana SayfaİncelemeTraffic Racer İnceleme

Traffic Racer İnceleme

-

Merhaba arkadaşlar bugünkü oyun incelememiz Traffic Racer üstüne olacaktır. Oyunun yapımcısı ve geliştiricisi bir Türk olan bu oyun Goggle Play’de en çok sevilen yarış oyunları kategorisinde bulunuyor.
Oyuna girdiğimizde çok sade bir arayüz karşılıyor bizi, sadelik konusunda çok güzel bunu sevdim.

Oyna dediğimizde bizden araba seçmemizi istiyor eğer oyuna yeni başladıysanız sol üstte bedavalar kısmında ücretsiz para kazanabiliyorsunuz.

2014-10-11 17-06-35

Arabayı seçtiğimizde bize hangi bölümde oynayacağımızı soruyor. Sonsuz tek yön adındanda anlaşılacağı gibi sadece ileri yöne gider arabalar. Çift yönde 2 serit ileri diğer 2 side geri yönde hareket yapar bu bölüm diğerlerine göre zordur. Zamana karşıdaki bize bir süre verilir o süre doluncaya kadar arabayı ne kadar ileriye götürürsek okadar para kazanırız. Serbestte istediğimiz herşeyi yapıyoruz ama bize herhangi bir para kazandırmıyor.

2014-10-11 17-06-40
Yeni güncellemeyle beraber günlük bonus eklenmiş burada bize bir süre veriliyor biz ambulans şoförü oluyoruz ve ambulans sürüyoruz iyi para kazandırıyor hergün oynamanızı tavsiye ederim.
2014-10-11 17-07-25

Herhangi bir bölüme bastığımızda bizden mekan seçmemiz isteniyor. Şehirdışı, çöl, karlı alanları arasında sadece yer farkı var başka hiçbir fark yok ama gece bölümünde kazandığımız para 2 katına çıkıyor bunu en erken almanızı tavsiye ederim.
2014-10-11 17-06-59
Oyunun mantığı çok basit biraz ondan bahsedeyim. Sağ tarafa bastığınızda araba hızlanır sol tarafa bastığınızda yavaşlar. Sağa sola gitmek içinde telefonu sağa sola doğru çeviririz.  Hızlanmayı, yavaşlamayı ve aracın kontrolünü ayarlar bölümünden kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
Güncellenen yeni versiyonda yeni araçlar, grafik geliştirme, günlük bonus olayı ve birçok hata düzeltilmiştir. Gerçekten Türk arkadaşımız güzel bir iş başarmış bizede onu tebrik etmek düşer.
Oyun içi görüntüsü;
2014-10-11 17-09-33

Oyunu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Konu altında oyun ile ilgili video mevcut izlemenizi tavsiye ederim.
İyi Günler, İyi Eğlenceler..

-- Reklam --
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.