Ana SayfaTeknoloji HaberleriTTNet'e İki Büyük Ödül

TTNet’e İki Büyük Ödül

-

AirPods Pro ve AirPods Pro 2 Karşılaştırma

Yenilenmiş ürün, daha akıllı gürültü engelleme ve üç boyutlu ses sağlayan yeni bir H2 çipi...

Günümüz internet çağında Türkiyede evinde internet olan ailelerin birçoğu TTNet internet firmasını seçiyor. Her ne kadar bazı kullanıclar internet firmasından şikayetçi oldukları gibi internet hızından mutlu olan aile sayısıda epey çok.

TTnet’in birkaç yıldır üzerinde çalıştığı ve hayata proje olarak geçirdiği bazı sistemler uluslararası camialar’da yankı yaparak TTNet’in bazı alanlarda iki ödülü birden almasına yardımcı oldu.

2014 İnovasyon Ödüllerinde Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler kategorisinde TTNet iki büyük ödül’ün sahibi oldu.

aasssa

 

 

TTNet ve Master Card aracılığı ile yapılan ve IPTV Platformu sayesinde canlı alışveriş yapabildiğimiz Tivubu Çarşı Sistemi ödül almaya hak kazanırken bunun yanında

TTNet ve Etiya işbirliği ile yapılan müşteriye hizmette mükemmellik projeside aynı alanda bir diğer ödülün sahibi oldu.

 

Ülkemiz adına 2014 İnovasyon Ödüllerinde TTNet’in iki ödül alarak bizleri orada temsil etmesi bazı Türk heyetlerini memnun etti. TTNet’in bu gibi birçok sponsor aracılığı ile yakın zamanda piyasaya çıkartmak için üstünde göz gezdirip değişiklikler yaptıkları onlarca proje var ancak şuanda projelerin devam edip edilmemesi ve nereye kadar ilerleyebileceği konular tartışılıyor.

-- Reklam --

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim sisteminde bazı hatalar ile...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.