Tüm iPhone 7 Tasarımları Aynı Videoda Görüntülendi

Uzun zamandır gündemde olan ve oldukça konuşulan iPhone 7 çıkmasına az bir süre kala sızıntıların gelmesi devam ediyor. Bu sefer  iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro’nun tasarım modelleri bir arada görüntülendi.

Apple‘ın Eylül ayı içerisinde tanıtacağı yeni akıllı telefon iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro hakkında sızıntıların gelmesi ile beraber cihaz hakkında her türlü şeyi neredeyse biliyoruz. Gelen sızıntılar ile birlikte çakmaları veya bir diğer ismi prototipleri üretildi. Üçüncü parti kişilerin üretmiş olduğu prototip modeller aynı videoda görüntülendi.

Uzun süredir hakkında konuşulan iPhone 7’nin tüm modelleri prototip olarak bir videoda görüntülendi. Bu video kısa sürede binlerce kez izlendi. Videoda bir çok detay ortaya çıktı.

Yayınlanan videoda  iPhone 7, iPhone 7 Plus ve çift kameralı iPhone 7 Pro modellerini görüyoruz. Videoda tasarım olarak nasıl geleceği vurgulanmış diyebiliriz. Videoda göze çarpan bir detay ise arka yüzde bulunan Apple logosunun beyaz olarak görülmesi. Bu prototip olduğu için mi beyaz yoksa Apple ciddi anlamda logoyu beyaz mı yaptı belli değil. Bütün aklımızda ki soruları Eylül ayı içerisinde öğreneceğiz elbette. Ancak unutmayalım ki bu video prototip bir videodur.

iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro Videosu

iPhone 7 hakkında bir çok sızıntı haberi sizlere aktardık. Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone’lar için bir çok sızıntı daha gelecektir. Tüm gelen sızıntı bilgileri sizlere elimizden geldiğince aktarmaya çalışıyoruz.Videoda bir prototip iPhone’lara yer verilmiştir. Yüzde yüz kesinlik içermez. Aklınıza takılacak sorularınız olursa yorum olarak sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0