Tunçmatik ile Şarjınız Hiç Bitmeyecek

En büyük sorunlardan birisi olan, akıllı çözümleri ile hayatımıza gire telefonların, tabletlerin, laptopların şarj sorunu artık hikaye oluyor. Bu konuda hemen her firma kendisine göre bir çözüm üretmiş fakat, üretilen çözümlerin hiç birisi de kalıcı bir etki yaratamamıştır. Bununla beraber bu akıllı cihazların şarjları dayanmadığı için oldukça fazla tepki alan firmalar bu konuda ellerinden geleni yapsalar bile getirdikleri çözümler pek kalıcı olmamış, telefonların özellikle de şarjlarının daha uzun dayanmasını sağlayamamıştır. Bu konuda her ne kadar uzmanlardan tavsiyeler gelse de açık kalan uygulamaları kapalı tutmamıza yönelik bu da bir yere kadar işe yarmıştır.

Araçtan Enerji Sağlayabiliyor

Bunun yanı sıra bu cihazlar için üretilen aletlerin, pil kullanım ömrünü de kısalttığı için bu aletler pek tutulmamıştır. Aslında günlük kullanımlarda gittiğimiz yerlerde şarja takabilme şansına sahibiz fakat, yola çıkanların bu konuda en çok şikayet edenler oldukları da şüphesiz gerçek bir durumdur. Konu ile ilgili yapılan araştırmalar kapsamında Tunçmatik de kendi cihazını piyasaya sürmüştür.önceki ürünlerden daha etkili ve daha kullanışlı olan, piyasa sürülen Flex Charger aleti, özellikle de uzun yola çıkan insanların yardımına koşar niteliktedir.

Özellikle de İstanbul trafiğinde aracınız için ideal bir alet olan Flex Charger, akıllı cihazınızın şarjı bittiği durumda USB girişi ile araçtan enerji sağlayabilmektedir. Bununla beraber en çok da bilgisayarlarda kullanılabilecek olan bu cihaz ile şarjınız hiç bitmeyecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0