Ana SayfaTeknoloji HaberleriTurkcell Aboneleri Setcard İle Ödeme Yapabilecek

Turkcell Aboneleri Setcard İle Ödeme Yapabilecek

-

macOS: Videodaki Metni Kopyalamak ve Paylaşmak için Canlı Metin Nasıl Kullanılır?

Apple, macOS Ventura'da artık yalnızca fotoğraflardaki değil videolardaki metinleri de tanıyabilen Canlı Metin özelliğinin kapsamını...

Turkcell Setcard ile yaptığı anlaşma ile artık ödemeler daha kolaylaştı,

Turkcell Türkiye’de bir ilke imza attı. Daha önceleri Turkcell şubelerinde geçerli olan Setcard ile ödeme kolaylığı sağlanabiliyordu.

Geçtiğimiz günlerde Turkcell yeni bir ilk oluşturarak bu ödeme kolaylığını farklı alanlara da taşımayı başardı. Artık Turkcell aboneleri restorantlarda ödeme işinde daha avantajlı olacaklar. Yanında nakit parası bulunmayan veya kredi kartını unutmuş olsa dahi Turkcell abonesi olmak yetecek.

Turkcell aboneleri artık gittikleri restorantlarda ödemeyi sadece Turkcell numarları üzerinden yapabilecekler. Bu tür bir uygulama ile Turkcell Türkiye’de bir ilk yapmış olacak. Zaman zaman gittiğimiz yerlerde parasal anlamda müsait olamayabiliriz veya unutkanlığımıza denk gelmiş olabilir, böyle bir uygulama her ne kadar çoğu kimselerce gereksiz görülsede aslında gayet faydalı bir uygulama olduğu açık.

Turkcell bununla ilgili detaylı açıklama yapmadı ancak bu uygulamanın yürürlüğe girdiğini kesin bir dille bildirdi. Şuan yaklaşık yirmi bin restorantta Setcard pos makinesi mevcut olduğu bilinmektedir.

-- Reklam --

Yılbaşı İçin En İyi 10 Teknolojik Hediye Fikri

Yeni yıla yaklaşırken ve fiyatlar bir hayli artarken uygun hediyeyi alabilmek de bir hayli zorlaştı. Fakat teknolojik bir hediye...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz