Ana SayfaTeknoloji HaberleriTurkcell'den Akıllı Bileklikler

Turkcell’den Akıllı Bileklikler

-

Turkcell iletişim firması geçen birkaç yıl içerisinde teknolojiye adımını attı ve kendi ürünlerini üretmeye başladı Telefonlar,Tabletler derken şimdide Akıllı Bilekliklerin zamanı geldi. Birkaç gün önce Turkcell, T50’yi ürettiğini açıklamışken hemen ardından şimdide Akıllı Bileklikler olan T-Fit‘i açıklayan Turkecll teknoloji alanında yürümeye devam edecek gibi duruyor.

Yeni çıkacak olanT-fit’lerin T50 ile bağlantılı çalışmaları bekleniyor ve diğer telefonlar içinse özel android uygulaması yapılacak ve akıllı bilekliklerindeki bilgileri ziyaretçiler o şekilde öğrenecekler.

akıllı bileklikT-Fit akıllı bilekliğin özellikleri ise, saat gösterimi, kalori yakımı, adım sayıcı, titreşimli alarm, bilek hareketi ile kontrol ve düzenli uyku takibi gibi büyük özellikleri var. Ayrıca T-fit uygulaması Appmarket ve Google Play de bizleri beklemekte.

Turkcell’in yeni ürettiği akıllı bilekliklerin usb ile şarj edilebilme özelliği olup 4.0 Bluetooth özelliği vardır. Birçok renk seçeneği ile kendi zevkinize göre bilekliğiniz alabilirsiniz ve şuanda bu bilekliği kolunuzda görmek istiyorsanız 119 TL gibi bir bütçeye elveda demelisiniz. Her ne kadar ücret bazı kişiler tarafından pahalı gelsede bilekliğin özelliklerine değer bir para olduğuna emin olabilirsiniz Adidas’ın yaptığı miCoach programı ile futbolcular ayakkabılarına ya da son günlerde çıkan akıllı futbol toplarına ya da bilekliklerine koydukları cihaz sayesinde kendi kişisel gelişim grafiklerini rahatlıkla inceleyebiliyor ve antremanlarda kendilerine özel antreman programları ile çalışabiliyorlar. İşte Turkcell’in yaptığı T-Fit akıllı bilekliğinde bundan farkı yok tek farkı kategorileri ve üretlişi amaçları farklı.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.