Ana SayfaTeknoloji HaberleriTürkHackTeam'dan Çin'e Büyük Saldırı!

TürkHackTeam’dan Çin’e Büyük Saldırı!

-

Bildiğiniz gibi şuanlarda gündemde bomba gibi manşetlerde olan ve uzun zamanda inmeyecek olan Doğu Türkistan’da yapılan işkenceler ve katliam olayları var.

Çin’in Doğu Türkistan’da yaşayan Uygur Türklerine yaptığı katliamlar sonucu dış ülkeler başta olmak üzere Türkiye’de büyük kınama mesajları göndermişti. Ay Yıldız Tim Çin ülkesine ait 50 web siteyi geçtiğimiz günlerde hacklemiş ve koydukları resimlerle saldırıyı kınamıştı.

Şimdide TürkHackTeam’dan Doğu Türkistanda yaşayan Uygur Türklerine yapılan zalimlikden dolayı Çin ülkesine ait 1.400 siteyi hackledi ve TürkHackTeam’da hacklediği sitelere Doğu Türkistan adına fotoğraflar konulara olayları kınadı.

TürkHackTeam sadece bununla kalmayıp geçtiğimiz günlerde dünyanın dört bir yanından bazı siteleri hacklemiş ve hepsine Doğu Türkistan için mavi beyaz bayraklar koymuş ve çeşitli metinlerle süslemiştir. Örnek olarak bir çok siteye Zalimi alkışlayan dünya utansın. Zafer çok yakında, görüyoruz biz #DoğuTürkistanYalnızDeğil #ÖzgürDoğuTürkistan başlıklarını atan mesajlar koymuştur.

Çin Halk Cumhuriyetine Ait Bakanlık Siteleride Hacklendi!

TürkHackTeam hacklediği 1.400 sitenin bazılarını paylaştığı gibi bazılarınıda sosyal medyada bulunan kişiler paylaştı ve hacklenen sitelerde Çin’in bakanlıklarına ait web sitelerde mevcut. Yani çöp siteler kimsenin görmediği siteler değil devlet kurumlarına ait birçok web sitede hacklenmiş ve mavi beyaz beyraklarla donatılarak Zalimi alkışlayan dünya utansın. Zafer çok yakında, görüyoruz biz mesajları bırakılmış durumda. Çin sitelerinin Ay Yıldız Tim ve Türk Hack Team tarafından hacklenmeye devam edileceği bilgilerinide alıyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here