Türkiye 4G’ye Geçiyor

Her geçen gün yenilenen ve gelişme gösteren teknoloji hayatı, özellikle de son zamanlarda oldukça büyük ilerleme göstermiştir. Bu konuda yapılan çalışmalara hiç ara vermeden devam etmektedir. Bu konunun bu kadar gelişme göstermesinin en büyük nedeni ise, insanların bu konuda aç olmasıdır. Çıkan her yeni teknolojik ürünü en yakından takip eden insanlar karşısında artık güçlerini birleştirecek hale gelmişlerdir. Bu konuda firmaların içinde bulundukları piyasa rekabeti de işin içine girince gerçekten harika tasarımlar çıkmıştır. Bu nedenle de bu ürünler oldukça ilgi çekmektedir.

On Kat Daha Hızlı İnternet

Hemen her şeyin akıllı bir hal aldığı günümüzde zaten bu gelişmeleri takip etmemek gerçekten de cahillik olur. Hemen her soruna bir çözüm getirmeyi başaran firmalar, bu alanda yapmış oldukları çalışmalara, rakiplerinden geride kalmamak adına ara vermemektedirler. Böyle bir teknolojiye hız yakışır diyerek konuya girmek istiyoruz. Son zamanların en iyi internet hızı olan 4G, artık ülkemize de geliyor. Bu konuda çalıştıklarını bildiren yetkililer, durumun en kısa zamanda açıklığa kavuşacaklarını bildirdiler.

Dünyada tam 124 ülkenin kullandığı 4G mobil internet hızı artık ülkemizde de yer edinecek. 4G mobil internet hızı sunan operatörlerin bulunduğu ülkeler arasında Andorra, Gabon, Guatemala, Honduras, İran, Kenya, Pakistan, Rwanda ve Trinidad & Tobago gibi ülkelerde bulunuyor. Bu durumun işimize yarayacağı nokta ise, şu an kullanılan hızın tam on katı hızı kullanabileceğimiz olmasıdır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0