Ana SayfaTeknoloji HaberleriTürkiye İçin Lumia 1520 Cyan Güncellemesi Başladı

Türkiye İçin Lumia 1520 Cyan Güncellemesi Başladı

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Son dakikalarda Türkiye’deki kullanıcıların Lumia Cyan güncellemesini aldığı açıklanıyor, son gelen bilgilere göre Nokia Lumia 1520 için Türkiye’de Lumia Cyan ve Windows Phone 8.1 güncellemesi başladı.

Henüz şuan için tam net bir bilgi bulunmuyor ancak kısa zaman içerisinde güncellemenin ne olduğu ortaya çıkacaktır,henüz bazı kullanıcıların cihazlarına ulaşan güncelleme bazı kullanıcılar tarafından yüklenemiyor.

Microsoft Türkiye hesabından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı ve yurtdışı Microsoft tarafından da bir açıklama yapılmadı, bakalım güncelleme yayınlandı mı? yayınlanmadı mı? bu gece sizlere kesin bilgiyi vereceğiz.

Güncelleme: Maalesef güncelleme şuan için Türkiye için yayınlanmamış, ancak güncelleme resmi olarak yayınlandığında sizlere bildireceğiz, güncellemenin kısa zaman içerisinde Nokia Lumia 1520 modeli için yayınlanması bekleniyor.

Ancak son gelen bilgilere göre Türkiye için güncellemenin ardı ardına yayınlanabileceği veya sonralardan yayınlanabileceğini de açıklamamızda fayda var.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz