Ana SayfaTeknoloji HaberleriTürkiye İçin Lumia 1520 Cyan Güncellemesi Başladı

Türkiye İçin Lumia 1520 Cyan Güncellemesi Başladı

-

Son dakikalarda Türkiye’deki kullanıcıların Lumia Cyan güncellemesini aldığı açıklanıyor, son gelen bilgilere göre Nokia Lumia 1520 için Türkiye’de Lumia Cyan ve Windows Phone 8.1 güncellemesi başladı.

Henüz şuan için tam net bir bilgi bulunmuyor ancak kısa zaman içerisinde güncellemenin ne olduğu ortaya çıkacaktır,henüz bazı kullanıcıların cihazlarına ulaşan güncelleme bazı kullanıcılar tarafından yüklenemiyor.

Microsoft Türkiye hesabından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı ve yurtdışı Microsoft tarafından da bir açıklama yapılmadı, bakalım güncelleme yayınlandı mı? yayınlanmadı mı? bu gece sizlere kesin bilgiyi vereceğiz.

Güncelleme: Maalesef güncelleme şuan için Türkiye için yayınlanmamış, ancak güncelleme resmi olarak yayınlandığında sizlere bildireceğiz, güncellemenin kısa zaman içerisinde Nokia Lumia 1520 modeli için yayınlanması bekleniyor.

Ancak son gelen bilgilere göre Türkiye için güncellemenin ardı ardına yayınlanabileceği veya sonralardan yayınlanabileceğini de açıklamamızda fayda var.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here