Ana SayfaTeknoloji HaberleriTürkiye Lumia 925 Lumia Cyan ve Windows Phone 8.1 güncellemesi yayınlandı

Türkiye Lumia 925 Lumia Cyan ve Windows Phone 8.1 güncellemesi yayınlandı

-

Geçtiğimiz aylarda kullanıcıların denemesi için sunulan ancak sadece geliştiricilere açılan Windows Phone 8.1 preview güncellemesi yerini Windows Phone 8.1 final sürümüne bırakmış durumda.

Bugün Türkiye kullanıcılarının merakla beklediği Nokia Lumia 925 için Cyan ve Windows Phone 8.1 güncellemesi yayınlandı, aylardır gelmesi beklenen güncelleme sonunda Türkiye için yayınlandı.

Kullanıcılar bekliyordu.

Kullanıcıların merakla beklediği Windows Phone 8.1 sürümüne ek olarak yayınlanan ve Nokia tarafından geliştirilen güncelleme şuana kadar herhangi bir ek özellik getirmese de Windows Phone 8.1 işletim sistemi kullanıcılara oldukça fazla özellik getiriyor, kullanıcılar güncelleme içerisinde bildirim merkezi, gelişmiş kamera özellikleri, sistemsel değişiklikler gibi özelliklere kavuşuyorlar. Eğer sizlerde güncellemeyi yüklemek istiyorsanız telefonunuzdan ayarlar bölümüne girip telefon güncelleme bölümüne girmelisiniz, güncellemeler otomatik olarak güncellenecektir.

Güncellemenin yüklenmesi telefonunuzda bulunan depolama alanına göre değişebilir, telefonunuzu çark kısmında kesinlikle kapatmayınız.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.