Ana SayfaTeknoloji HaberleriTwitter Arıza Verdi, Ülke Olarak Merak İçinde Kaldık

Twitter Arıza Verdi, Ülke Olarak Merak İçinde Kaldık

-

Twitter arıza verdi. Yoksa yine bilmediğimiz bir şeyler mi oluyor?

 Nedendir bilinmez Twitter’a bugün  saat 10.17 sularından itibaren giriş yapılamıyordu. bu sorun kalktı gibi ancak o kadar ağır erişim sağlanıyor ki  sayfalar sanki büyük bir nazla açılıyor gibi. Bu sorunu daha önce de Twitter yasağında yaşamıştık. Ne zaman Twitter da özellikle Türkiye Platformunda bir ağırlaşma ya da giriş engeli olsa insanlar önce ‘acaba ülke gündemini ilgilendiren bir haber girişi mi oldu’ diye düşünmeden edemiyorlar. 

Bugün Twitter’a girmek istemişseniz şu bilgilendirme yazısı ile karşılaşmışsınızdır: “Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz uyarısı ile karşılaştılar.”‘Teknik bir hata‘ uyarısı veren Twitter’a erişim neden sağlanamıyor henüz bu konuda yapılan resmi bir açıklama yok.

Twitter.com sayfasına giriş yapmaya çalıştığımız 12.35 itibari ile hata yazısı aynen devam ediyor. Yakın bir zamanda Türkiye yetkilileri ile idari para cezası hususunda sorun yaşayan ve Twitter tarafından mahkeme kanalı ile itiraz edilen  konu ile alakalı olup olmadığı bilinmiyor ama akla her şey geliyor.  Bu konu ile ilgili haberimiz;Twitter Türkiye tarafından kesilen cezaya itiraz etti. . Bu konu ile ilgili gelişme olursa sizlere cepkolik vasıtası ile duyuracağız.

twitte hata mesajı

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here