Twitter da Tarayıcı Olacak

Twitter uygulaması da Facebook gibi bir özelliğe bürünerek, takibini sürdürüyor ve Facebook’u yakalamaya çalışıyor. Son olarak da tarayıcı özelliği bünyesine katmak için çaba gösteren Twitter, bu uygulamayı hayata geçirme noktasında çalışmalarına hız vermiş bir pozisyonda yer alıyor.

Twitter’daki Tarayıcı Uygulaması Güven Teşkil Edecek

Twitter

Twitter’a yeni güncelleme


Kullanıcılarla paylaşılan beta görsellere göre Twitter uygulaması, bu tür bir uygulama ile karşımızda bulunarak tarayıcı özelliğine kavuşmuş olacak. Dahili tarayıcı özelliği ile beraber daha güvenlikli bir ortam oluşarak, bağlantılar daha kolay ziyaret edilebilinecek.

Güvenliğin yanı sıra kullanıcılarına daha farklı bir sosyal ağ imkanıyla tanışmasında ön ayak olan bu güncelleme, uygulama içi tarayıcı özelliği taşıyarak insanların sosyal medya profillerinde önemli bir yerde bulunacak. İlerleyen haftalarda görücüye çıkacak olan tarayıcı özelliği ile farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Tarayıcı özelliği, Twitter’a sunucu değişikliği ile geldiğinden dolayı, APK eklentisi ile beraber çalıştırma imkanımız bulunmamakla beraber, elde edeceğimiz tecrübeleri de sizlerle paylaşamıyoruz. Yalnız söylemek konusunda emin olunan bir nokta da varsa; sizin güvenliğiniz açısından son derece önemli bir kazanç sağlayacak olmasıdır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0