Ana SayfaTeknoloji HaberleriTwitter, kullanıcı sayısını açıkladı

Twitter, kullanıcı sayısını açıkladı

-

En İyi Netflix Korku Filmleri 2022

Hepimiz zaman zaman korku filmleri izleriz. Eğer korku ve gerilim tutkunuysanız doğru adrese geldiniz. Bu...

Zaman zaman ülkedeki siyasal gelişmelere bile yön veren son zamanların en popüler sosyal medya mikro blog sitesi olan Twitter ,  geçtiğimiz günlerde 2014’ün ilk çeyreği hakkında rakamları paylaştı. Buna göre Twitter’ın  255 milyon kullanıcısının olduğu  bir kez  daha doğrulandı. Üstelik bu sayının da çok büyük bir kısmını, yaklaşık %78’lik gibi bir dilimini de mobil kullanıcıların oluşturduğu, şirketin son paylaştığı bilgiler arasında.Yani tamı tamına 198 milyon kişi.Teknolojiye gönül verenler, evde, işte, sokakta tabletleriye, telefonlarıyla mikro blog sitesi Twitter’a girmeyi ve paylaşımda bulunmayı oldukça seviyorlar.

Twitter’da yükseliş sürse de, aslında önceki dönemlere bakılınca büyümede bir düşüşün olduğu aşikar. Evet, büyüme var, ama önceki dönemlerde iki basamaklı sayılarla bildirilen büyüme rakamları, şimdilerde %3 ve %6 arasında gidip geliyor.

-- Reklam --

Disney Plus’ta En Çok İzlenen Diziler ve Filmler

Disney Plus, gün geçtikçe popülerlik kazanmaya devam ediyor. platform neredeyse her gün yeni içeriklerle sunduğu şovları genişletmeye çabalıyor. Biz...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.