Twitter’dan Yeni Uygulama Geldi!

Twitter, yeni uygulaması olan Engage ile karşımızda. Twitter Engage ile oluşturulan içerikler 140 saniyelik videolardan meydana gelecek ve Twitter’da paylaşılabilecek.

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yenilikleriyle gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Twitter bu kez de içerik oluşturanlara yönelik Engage uygulamasını tanıttı. Peki, Engage ne işe yarıyor?

Twitter bugün, Twitter platformunda içerik oluşturuan popüler kişilerin hem hayranlarıyla etkileşimini hem de yeni kitlelere erişmelerini arttıracak yeni bir uygulama yayınlandı. Twitter Engage adındaki yeni uygulama; içerik oluşturan ve kitleler üzerinde etkisi bulunan insanların, etkileşimlerini daha rahat takip etmenizi ve atılan tweetlerin nasıl etkileşimlere sebep olduğunuzu gösteren bir çözüm olarak ortaya çıkıyor.

Twitter’da etkili isimler arasından seçilenler, uygulama ile doğrudan içerik yükleyip buradan bir gelir sağlayabilecekler.

Twitter’dan Yeni Uygulama Geldi!

Twitter bugünden itibaren herkesin 140 saniyeye kadar videolarını oluşturup yayınlayabilecekleri ve özel olarak seçilen bir grup Vine yayıncısının daha uzun Vine videolarına ilişkin bir beta sürecine girdiklerini de duyurdu. Bunun yanında Vine, Twitter’ın “Amplify Open” programı sayesinde Vine üzerinden gelir elde etme yollarını da bulmaya çalışıyor.

Bu yılın başından beri video içerikli tweetler tam %50 artış gösterirken Twitter’ın yeni video ürünleri, içerik oluşturanların video oluşturmalarını hem kolaylaştırıyor hem de yakın bir gelecekte gelir elde etmelerine imkan verecek.

Twitter’ın video konusunda yaptığı atılımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0