Ana SayfaTeknoloji HaberleriTwitter'e Hashtag'ler Geliyor

Twitter’e Hashtag’ler Geliyor

-

Sosyal medyada iki büyük firma haline gelen Facebook ve Twitter yaptıkları yeni güncellemelerle birbirlerini geride bırakmaya çalışıyorlar kimi yaptıkları güncellemeler ziyaretçiler tarafından çok beğenilirken kimi güncellemeler ise çok gereksiz ve rahatsız edici olarak görülüyor. Twitter Facebook’u bir süreliğine geride bırakmak için ziyaretçilerine yeni bir özellik sunuyor.

twitter 2

Twitter’in yeni özelliği Hashtag‘ler… Ara ara devreye sokulup çekilen bu sistemde ziyaretçiler artık attıkları iletilere kolaylıkla resim müzik veya video ekleyebilecekler Hashtag etiketi sayesinde attıkları iletilerdeki resim müzik veya video takipçilerine pop up reklam halinde görünecek ve bu sayede link’ler ortadan yavaş yavaş kalkacaktır.

Twitter’in bizlere sunduğu 140 karakterlik sınırlamadan birçok ziyaretçi hoşnut değil ancak bu yeni özellike sayesinde resim müzik veya videoları link olarak paylaşmayıp ileti yerinden yükleyebileceğiz bu şekilde 140 karakter sınırlamasından ufakta olsa kurtulmuş olacağız.

Yapılan açıklamalarda yeni gelecek olan hashtag özelliğinin Twitter’de ne zaman çıkacağı veya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil nitekim birçok kullanıcı istiyor fakat bu özelliğin reklam açısından kötü yanlarıda var. Twitter günümüzde durum ifade etmeye yarayan bir sosyal paylaşım sitesi halinde kullanılıyor. Ancak bu özellikle beraber birçok kullanıcı pop up şeklinde açılacak olan bu özelliği reklam videoları reklam resimleri reklam müzikleri şeklinde kullanabilir işte buda twitter’in can sıkıcı bir hale gelmesine sebep olur uzmanlar buna çözüm arıyorlar ancak reklamları ayırt etmek nasıl olacak herkesin kafasını karıştırıyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here