Twitter’ın Yeni Özelliği

İnsanlar; hayatlarında karşılarına çıkan türlü türlü olayları ve olguları diğer insanlarla paylaşma ihtiyacı duyar. Gerek durum güncellemeleriyle gerekse yaptığı paylaşımlarla yaptığı şarkı veya video ekleyerek duygularını ve ruh hallerini ifade edici etkileşimlerde bulunuyor. Bazı sosyal medya sitelerinde sadece arkadaşlarımıza hitap ederken kimilerinde ise sizi takip halinde olanlarla iletişim kurma imkanı sağlıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz her anda paylaşımlar yaparak içinizin az da olsa ferahlamasını sağlıyor; kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz.

Twitter’ın Son Bombası

En fazla kullanıcısı olan sosyal medya sitelerinden bir tanesi de Twitter olarak göze çarpıyor. Bu sosyal medya platformunda kullanıcılar; ilgi alanı olan kurumları ve profil sahiplerini takip ederek; onlar hakkında ve paylaşımlarını sürekli kontrol halinde olabiliyor. Böylelikle istediği konuda bilgi sahibi olarak; ana sayfasında görülen paylaşımlar ile takipte kalmaya devam edecektir.
Twitter; kullanıcılarının taleplerini dikkate alan ve bu istekleri gerçekleştirmeye çalışan bir sosyal medya sitesi olarak görülüyor. Kullanıcıların seslerine bir kez daha kulak veren bu site; fotoğraflara efekt uygulayabilme olanağını kullanıcılarıyla paylaşmak için girişimlerde bulunuyor. Zamanla profil sahiplerinin kullanımına sunulacak olan bu hizmet ile fotoğraflarda değişiklik yapabilecek; gönlümüzce değişiklikler yapabileceğiz.
Kullanıcılarına değer veren ve onların isteklerini karşılamaya çalışan bu sosyal medya platformu; gün geçtikçe profil sahiplerinin tam istediği gibi bir site olma yolunda hızla ilerliyor. Site kullanıcılarını temel alması Twitter’ın en büyük avantajı olarak görülüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0