Ana SayfaTeknoloji HaberleriUygulamalarınıza Çoklu Hesap Özelliği Katın

Uygulamalarınıza Çoklu Hesap Özelliği Katın

-

Parallel Space-Multi Accounts uygulaması sayesinde Android uygulamalarınızı klonlayabilir ve tüm uygulamalarınıza çoklu hesap özelliği kazandırabilirsiniz. Konu hakkında detaylar haberimizde yer alıyor.

Neredeyse hepimizin farklı amaçları veya işleri nedeniyle birden fazla sosyal medya hesabı olabiliyor. Her platformda birden fazla hesaba sahip olmak bazı problemleri de beraberinde getiriyor. Bunların en büyüğü her seferinde uygulama hesaplarına giriş ve çıkış işlemleri, Parallel Space-Multi Accounts uygulaması bu probleme kesin bir çözüm bulmayı vaat ediyor.

Instagram’a resmi olarak gelen çoklu hesap özelliği kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş ve büyük ilgi görmüştü. Bunu fark eden Çinli geliştiriciler bunu tüm uygulamalarda yapabilmemiz için bir uygulama geliştirdiler.

Uygulamalarınıza Çoklu Hesap Özelliği Katın

Parallel Space-Multi Accounts uygulaması şuan Google uygulamaları, Snapchat ve Whatsapp gibi uygulamalara destek sunamıyor olsa da bunların dışındaki oyunlar da dahil olmak üzere birçok uygulamaya bu imkanı tanıyor.

Oyunlarda da iki hesap açın

Sırf sosyal medya hesaplarınız için olmayan bu ilham verici uygulama aynı zamanda en popüler oyunlarda ve uygulamalarda da çalışıyor. Google’ın uygulama marketi olan Google Play Store’da yer alan neredeyse tüm uygulamaları kopyalayabilen bu uygulama sayesinde bir gerçek bir kopya olarak fazladan uygulama ve oyunları cihazınıza kurabiliyorsunuz. Kurduğunuz diğer uygulamadan ise ihtiyacınız olan ekstra hesapları kontrol edebiliyor ve çevrimiçi oyunlarda üstünlük kurabiliyorsunuz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here