Vestel Venüs V3 geliyor

Ülkemiz her ne kadar teknolojik gelişmişlik açısından geri kalmış olsa da son zamanlarda yerli üretimin desteklemesiyle birlikte yeni ürünler de ortaya çıkıyor. Son olarak ülkemizin yerli üretim ve yerli ürünler açısından en saygın markaları arasında olan Vestel yeni akıllı telefonuyla birlikte kullancıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar.

Vestel’in Berlin’de düzenlenen IFA fuarında tanıttığı akıllı telefonunun Türkiye tanıtım tarihi belli oldu. Yeni akıllı telefonu Venüs V3’ün merka edilen tanıtım tarihi ve diğer özellikleri.

Yerli teknoloji ve akıllı telefon üreticisi olan Vestel, IFA fuarında bilindiği gibi yeni akıllı telefonu olan Venüs V3’ü duyurmuştu. Vestel Venüs V3‘ü 3 farklı model ile satışa sunacak ve telefonların Türkiye’de ki kullanıcıalr tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor. Vestel’in bu yeni akıllı telefonunda Türkiye’de üretilen parçalara yer verilmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Vestel’in yeni telefonununu özellikler ise telefon hakkında iyi izlenimler sergilememize neden oluyor. Vestel yeni akıllı telefonun kalbine Qualcomm‘a ait 1.53 GHz hızında 64 bit’lik 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisi koymuş. Cihazın grafik işlem biriminde ise Adreno 405 grafik işlemcisine yer verilmiş. Venüs V3 standart sayılabilecek  2 GB Ram ile birlikte geliyor. 32 GB dahili depolamaya sahip olan telefonda SD Kart desteği de ektra olarak sunulmuş.

Cihazın Ön tarafında 8 Megapiksellik bir kameraya arka tarafında da 13 Megapiksellik bir kameraya yer verilmiş. 5.5 inç‘lik 1920 x 1080p 401 ppi piksel yoğunluğuna sahip bir ekran bulunuyor. Ayrıca Vestel’in yeni akıllı telefonu olan Venüs V3’te 2480 mAh gücünde yerli üretim bir batarya bulunuyor.

 

vestel-venus-v3-geliyor

Yakında Türkiye’de tanıtımı yapılacak olan Vestel Venüs V3‘ün 1500 TL altında satılması ekleniyor. Orta – üst seviye donanıma sahip olan bu telefon beklenilen fiyata satışa sunulursa yoğun ilgi görebilir. Ülkemizde 17 Kasım tarihinde tanıtılacak olan telefonun, tanıtımdan kısa bir süre sonra satışa sunulması bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0