Ana SayfaTeknoloji HaberleriVine 40 milyon kullanıcıya sahip

Vine 40 milyon kullanıcıya sahip

-

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece...

Türkiye üzerinde kullanıcıların kısa zaman içerisinde oldukça fazla ilgi gösterdikleri video paylaşım ağı Vine 40 milyon kullanıcıya ulaştı, kullanıcıların 6 saniyelik video çekip yayınladığı sosyal ağ Vine Statista tarafından açıklanan raporlara göre şuan 40 milyon kullanıcıya sahip durumda.

Fenomen olmayan fenomen kullanıcılar.

Statista her Vine kullanıcısının 6.5 saniyelik videolar çekip yayınlasa 40 milyon kullanıcının videosunun izlenmesinin tamı tamına 8 yıl süreceğini açıkladı, yani Vine kullanıcılarının hepsi şuan 6.5 saniyelik videolar çekse bu videoların hepsini izlemek toplam 8 yılınızı alırdı.

Fenomen olmayan kullanıcıların kendini fenomen sandığı platform Vine üzerinde şuan toplam 40 milyon kullanıcı kayıtlı, bu kullanıcıların yaş aralığı ise genelleme olarak 18 20 yaş arası yaş gruplarından oluşuyor.

Statista tarafından belirtilen raporlara göre Vine ilerleyen zamanlarda kullanıcı kaybı yaşayabilir, genellikle gençlerin kullandığı ve kullanıcıların adeta kendini rezil ettiği platform ilerleyen zamanlarda popüler olmasını nasıl sürdürmeyi planlayacak bilinmiyor, ancak sürekli 6 saniyelik videoların paylaşılması şimdiden bazı kullanıcıları üzmüş durumda.

 

-- Reklam --

OnePlus Buds Ace, 36 Saat Pil Ömrüyle Bugün Satışa Çıktı

Yakında piyasaya sürülecek olan OnePlus Nord Buds 2 ile şirket, Çin pazarı için de bir Buds Ace TWS kulaklık...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz