VineKids Çocuklar İçin Geldi

Her geçen gün gelişen teknoloji dünyası ile beraber aynı zamanda da sosyal medya uygulamaları da gelişme göstermektedir. Bu konuda yapılan açıklamalara göre sosyal medya uygulamaları, insanlarda artık bir hastalık derecesine gelmiştir. Konu ile ilgili düşünülecek olursa eğer bu konuda fomo hastalığı da sosyal medya uygulamalarından kaynaklanmamış mıdır? Bir çok yetkili kurum ve kuruluş bu konuda bir çok adım atmış fakat başarılı olamamıştır.

Şimdilik Sadece iOS Destekli

Ancak şüphesizdir ki bu uygulamalar zarardan çok insanların gerek iş alanında gerekse sosyal alanlarda imdadına koşmuştur. Bu uygulamalardan bir tanesi de vine uygulamasıdır. İnsanların video çekip çevredeki insanlar ile paylaşma fırsatı bulduğu söz konusu sosyal medya uygulaması, geçen seneden bu yana oldukça fazla tercih edilmiştir. Bu konuda rakiplerini de geride bırakmayı başaran uygulamanın akımına bir çok ünlü isim de ayak uydurmuştur.

Video paylaşma uygulaması

Çocuklar için vine

Çoğunlukla genç ve orta yaş grubunun kullandığı söz konusu video paylaşma uygulaması vine yetkilileri, bu sefer de büyük bir atak yaparak uygulamanın çocuklar için olan versiyonunu çıkarmışlardır. Bu durumda söz konusu uygulama artık sadece çocuklara özel olarak da geliştirildi. Şimdilik sadece ios işletim sistemi tabanlı olan uygulamanın özelliklerine bakılacak olursa eğer, uyguluma çocuklar için olduğundan oldukça kolay bir ara yüzüne ve renkli bir arka plana sahip. Bunun yanı sıra uygulamanın kolay kullanımı açısından çocuklar için bir hayli kişiselleştirilmiş.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0