Vodafone’dan FreeZone’lulara PS 4 Hediye

Vodafone yeni bir kampanyaya imza atarak FreeZone kullanıcılarına PS 4 armağan ediyor. PS 4’ün 20. Yıla özel sürümünü FreeZone kullanıcılarına armağan edecek olan Vodafone; OyunBizimİşimiz etiketiyle bir kampanyla başlattı. Sony’la işbirliği içerisinde olan Vodafone’un bu kampanyası büyük ilgi görüyor.

Sony ile işbirliği yaparak PS 4’ün 20. Yıl özel sürümünü armağan eden Vodafone; FreeZone’lu olan ve yarışmaya katılan oyunculara bu fırsatı sunuyor. Reklam çekimleriyle büyük ilgi gören bu kampanyanın tanıtımlarında Beşiktaş’ın yıldız isimleri Serdar Kurtuluş ve Necip Uysal sahne alıyor. Beşiktaşlı ünlü futbolcular reklam çekiminde PS 4 oynuyorlar ve onlarla PS 4 oynayabilecek 2 kişiyi arıyorlar. Reklamda bir web sitesi işaret ediliyor. Oyuncuların başvuruları yapabileceği Vodafone/oyunbizimisimiz sitesi üzerinden isteyen herkes bu yarışmaya başvurabilir.

necip    serdar

Tek şart Vodafone FreeZone’lu olmak. Yarışmada dereceye giren ilk 2 kişi; Beşiktaşlı futbolcular Serdar ve Necip ile PS 4 oynama şansı yakalayacaklar. Aynı zamanda PS 4’ün 20. Yıla özel sürümü de yine yarışmada ilk sırayı kapan oyunculara hediye edilecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0