Ana SayfaOyunWeed Firm, App Store'dan Kaldırıldı

Weed Firm, App Store’dan Kaldırıldı

-

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan...

Çıktığı günden beri milyonların ilgi odağı olan ve binlerce kullanıcının telefonuna indirdiği hatta ayın en çok indirilen uygulamalarından biri seçilen Weed Firm sonunda Apple Storeden kaldırıldı.

Kaldırılan oyunu yapan Manitoba Games olayın ardından attığı tweet’te ”App Storede birkaç gün yokuz dedi” nedeni olarakda ”Birkaç bakım çalışması’‘ dedi. Bu kadarı her ne kadar tweet olarak atsalarda net bir açıklama yapılmamış bizlerde iki arada bir derede kalmıştık çünkü Weeb Firm uygulamasının App Storeden kaldırılmasının hemen ardından resmi internet sitelerinden yaptıkları açıklamada ”Uygulamanın kaldırılmasını kendilerinin istemedikleri ve tamamen uygulamanın kaldırılması App Store’ye bağlıdır.” gibi bir açıklamada bulunmuşlardı.

Her ne kadar Manitoba Games’in oyunu kaldırılmış olsada ardı arkası kesilmeden sürekli olarak yapılan açıklamalarda uygulamanın yakın bir zamanda App Store’ye tekrar geliceği konuşuluyor. Ancak net karar belli değil.

-- Reklam --

Yeni Bruce Lee Filmi Geliyor!

Günümüzün en ünlü oyuncularından biri olan ve zamanının en popüler aktörleri arasında yerini alan Bruce Lee ile ilgili yeni...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz