Ana SayfaTeknoloji HaberleriWhatsaap Yeni Dizaynı İle Şimdi Daha Modern

Whatsaap Yeni Dizaynı İle Şimdi Daha Modern

-

Sosyal medya’nın dev ismi Whatsapp, yeni güncellemeler ve değişiklikler peşinde. Whatsapp, sosyal medyanın bünyesinde yer alan kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilen ve geniş kitlesine sahip sosyal medya içerisinde yer alan günlük olarak kullanıcılar tarafından kullanımda tercih edilen özel bir uygulama niteliği taşıyor.

Modern Whatsapp’ın Özellikleri

Kullanıcıları için sürekli olarak güncelleme ve yenilik yapan Whatsapp, Facebook’un olmasının yanı sıra son yaptığı güncellemelerle bünyesinde bulunan uygulamalara yeni, farklı özellikler kattı. Kullanıcıların günlük hayatları içerisinde fazlasıyla yer eden Whatsapp, yapmış olduğu yeniliklerin başında materyal bir dizayna geçiş yapmış olması fazlasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Whatsapp’ın görseli üzerinde gerçekleştirmiş olduğu yenilik üzerinde bulunan ağırlık olarak petrol yeşili tonlarında bünyesinde alan uygulama rehber üzerinde kullanıcının profil fotoğrafı seçilmesi esnasında eskisi gibi pop-up tarzında kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunun dışında da farklı değişikliklere yer veren Whatsapp, tasarımlarında da ufak tefek birkaç tasarım kullanıcıların gözüne çarpıyor.

Kullanıcıların en çok dikkatini çeken uygulamaların arasında yer alan uygulama açıldığında üst kısımda Whatsapp, yazısının altında yer alan, Whatsapp’a ait olan uygulama logosu artık kaldırıldığı için yer almıyor.

Kullanıcıların uygulama içerinde yer alan bir dikkat çeken diğer değişiklik ise sağ üst tarafta yer alan sekmenin yanında yer alan uygulama yer alan sekme dâhilinde ikonun yanında yer alan alt alta üç noktaya basıldığı taktirde yapılacak olan arama, sohbet ve rehber ile alakalı seçim yapabileceğiniz sekmeler yer alıyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here