Whatsap’a Facebook ile Bağlanma

Her geçen gün gelişen teknoloji dünyasında hemen her gün yeni bir gelişme ile sabahları ediyoruz. Her haber bülteninde teknoloji dünyasındaki gelişmelerden bir tanesinden bile olsun bahsedilmektedir. Bu konuda en sağlam ve sürekli kaynak ise internettir. Dolayısıyla teknoloji alanında yapılan gelişmeler hemen her gün internet aracılığı ile insanlara tanıtılmaktadır. Konu ile ilgili düşünülecek olursa, özellikle de son zamanlarda üzerine oldukça yoğunlaşılan bir konu da sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarıdır.

Şimdilik Sadece Çalışanlar Kullanıyor

Bu yazımızda da bizim aktarmak istediğimiz WhatsApp’a gelen en büyük yeniliklerden birisi olacak. Söz konusu yenilik ise WhatsApp’a gelen facebook ile bağlanma özelliği. Geçtiğimiz günlerde sizlere dünyanın en büyük mesajlaşma ve veri gönderme uygulaması olan WhatsApp’ın artık bilgisayarda da kullanılacağı haberini vermiştik. Bu günde söz konusu dünyanın en yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, karşımıza yeni bir yenilik ile çıkıyor. Söz konusu haber ise artık söz konusu dünyanın en yaygın aktif kullanıcısına sahip olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, artık Facebook ile bağlanılıp kullanımına izin verecek.

WhatsApp a FaceBok ile Bağlan

Facebook


Bu konuda şirket çalışanların şimdili bu özelliği kullandığı fakat, kullanıcıların kullanmadığı, bununla beraber aynı zamanda da yakın bir tarihte her kes tarafından kullanılacak olması yapılan açıklamalar arasında yer aldı. Gelişen teknoloji ile beraber teknoloji dünyasındaki her türlü haber ve gelişmeden sizleri haberdar etmekle beraber aynı zamanda da söz konusu yenilik, daha şimdiden merakla beklenmektedir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0