Whatsapp sesli arama özelliğine ait görüntüler geldi!

Daha önce buradaki haberimizde Whatsapp‘ın yeni özelliğini duyurmuştuk. Şimdi ise whatsapp‘ın sesli arama özelliğine ait görüntüleri yayınlandı. Daha doğrusu Hindistan’daki bazı kullanıcıların bi şekilde sınırlı sayıda dağıtılan bu uygulamaya eriştiği bilgisi geldi.

Her ne kadar daha sonra bu erişimin silindiği söylense de altta da görebileceğiniz gibi Sesli arama özelliğine ait video yayınlandı. Whatsapp kurucuları bu özelliğin 2.11.508 versiyonunda ve 2015 yılının 6. ayında piyasaya sunacağını daha önceki yayınladığı haberlerde duyurmuştu. Bu gibi bir görselin sızması belki bu tarihi öne çekebilir diye düşünmeden de edemedik.

Whatsapp Sesli arama özelliği

Haberi ilk defa okuyanlar için Whatsapp’ın bu özelliğini kısaca anlatalım. Whatsapp tıpkı viber ya da tango‘da olduğu gibi telefonunuzun internet bağlantısını kullanarak arama imkanı sunacak.

İlk başta Android işletim sistemine sahip cihazlara gelmesi beklenen whatsapp sesli arama özelliği, daha sonra iOS ve Windows Phone işletim sistemlerine gelecek. Son olarak bu sızıntı video için whatsapp’dan bir yazılı açıklamanın gelmediğini de hatırlatarak haberimize son verelim.

Whatsapp Sesli arama özelliğine ait video

http://youtu.be/rFmJbV2uMso

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0