WhatsApp’a Bir Güncelleme Daha Gelecek!

Anlık  mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp şu an zirvenin başında dururken, uygulamanın daha fazla deneyim sunması adına bir güncelleme daha yolda.

Anlık olarak mesajlaşma servisi olarak kullandığımız ve tüm dünyada en fazla kullanılan uygulama çok kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılırken, ilk çıktığı zamanda çok iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapmıştı. Şu an ise milyonlarca kullanıcı her gün kullanmakta. Uygulama kullanıcılara sunduğu deneyimi arttırmak adına bir güncelleme daha getiriyor.

Whatsapp’ta Özellikler Artıyor!

WhatsApp tarafınca yapılan açıklamaların üzerine bir yeni güncellemenin yolda olduğu belirtildi. Yapılan açıklamalar ile daha çok grup sohbetlerini ilişkilendiren ve yeni kişilerin grup içerisine daha pratik ve gelişmiş bir şekilde dahil edilmesi adına bir güncellemenin geleceği öğrenildi.

Şu an için beta olarak denenme aşamasında olan ve konuşmaya dahil etme bağlantısı odaklı bir kaç çalışmanın yapıldığı öğrenilirken, QR kodu ve NFC etiketi oluşturarak da dahil olmak mmkün. Bu kodların paylaşılması ile beraber kodu okutacak kişiler direkt olarak grup sohbetlerinde WhatsApp‘a dahil edilecek.

WhatsApp grup sohbetleri için gelecek olan güncelleme artık grup konuşmalarını çok daha gelişmiş bir hale taşıyacak. WhatsApp‘ın yolda olan güncellemesi ilerleyen günlerde gelecek ve oldukça ilgi çekecek gibi duruyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0