Ana SayfaTeknoloji HaberleriWhatsApp'dan Yeni Özellikler

WhatsApp’dan Yeni Özellikler

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

WhatsApp Yepyeni Özelliklerle Geliyor Daha büyük ekranlara sahip olan kullanıcılar için ayarlanmiş WhatsApp sürümü çok uzun süredir beklediği birçok yeni özelliklerle geliyor. Ayrıca Whatsapp bir tablet sürümünü kullanıcılarına sunacak gibi görünüyor. Ayrıca akıllı telefonlar için klasik versiyonuna bir kaç yenilik daha gelecek. Verilen haberlere göre 400 milyon kullanıcıya sahip uygulamaya yeni gelen özellikler şöyle olacak:

Temizleme özelliği: Söylentiye göre kullanıcı, görüntünün kaldırılması için gereken süreyi ayarlayabildiği SnapChat benzeri bir özellik alacak. Gece Modu: Kullanıcıların gözlerinin zarar görmesini engelleyecek olan ve mevcut tasarıma göre çok daha karanlık bir sürümünü etkinleştirmek için izin verecek bir özellikle buluşacak. iOS 8 hızlı cevap : WhatsApp’a eklenen ilk uygulamalardan biri de, iOS 8 ‘Hızlı Cevap’ özelliği için destek verecek.

Tüm bu özellikler dahil olmak üzere önümüzdeki WhatsApp güncellemede ayrıca uzun zamandır beklenen VOIP Call özelliği kullanıcılara Şebeke veya Wifi üzerinden telefon görüşmeleri yapmak için izin verecek.

Anlaşılan oki ücretsiz servis ağında en çok kullanılan WhatsApp önüne çıkan rakiplerini daha büyük hezimeye uğratarak en çok kullanılan listesinden inmek istemiyor ileride yine yeni güncellemeler beklediğimizi WhatsApp’ın para kazanma özelliklerindede bazı düşünceleri olduğunu düşünüyoruz çünkü yıllık verdiğimiz ufak ücretlerle kalkınmanın zor olduğunu bilen firma sahiplerinin bu konuda fikirlerinin olduğunu düşünüyoruz

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz