Whatsapp’ta Sesli Arama Özelliği

Teknolojinin gelişmesiyle beraber farklı alanlarda yenilik seçenekleri ortaya çıktı. Bu sayede insan hayatını etkileyen seçimlerle karşı karşıya gelerek, bu noktada genellikle zor karar vermemize neden olacak gelişmelerin rotaya çıkmasına neden olabilecek bir konumda yer edinerek, bu bağlamda kendisini gösterecek.

Whatsapp’tan Yeni Uygulama Yakın Zamanda Geliyor

Whatsapp'a sesli arama özelliği geliyor

Whatsapp’ta yeni özellik

Bazı teknolojik ürünler ya da uygulamalar, tercih sıralamasında ilk sırada yer alarak, adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. İçerdiği özellikler ve kendisini sürekli olarak geliştirmesine bağlı sebeplerden dolayı her geçen gün hedef kitlesini daha geniş bir halde bulan bu uygulamalardan bir tanesi de Whatsapp olarak dikkat çekiyor.

Mobil uygulamalarda faaliyet göstermeye başlayan ve daha sonra da bilgisayarlarda da aktif bir biçimde hizmet veren Whatsapp, yeni özelliği ile daha da insanın ilgisini çekeceğe benziyor. SMS uygulamasını adeta tarihin tozlu raflarına kaldıran söz konusu uygulama, sesli arama özelliğini de bünyesine katarsa, iletişim anlamında tekelleşmeye gidebilir. Bu noktada fazlaca insana fayda sağlayacak hizmetleri ile bu bağlamda en etkili uygulama olarak fazlasıyla ilgi çekerek, u konu hakkında oldukça rağbet edilen bir mesaj uygulaması konumunda bulunuyor.

Whatsapp’ın bu denli çalışmayla farklı farklı seçenekleri kullanıcılarına sunması ve internet ağlarını kullanarak tüm iletişim gereksinimlerini karşılanması noktasında fayda sağlaması, söz konusu uygulamayı alanında bir numara yapmaya devam edecek gibi görünüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0