Windows 10 Mobile Güncellemesi İçin Tarih Verildi

Windows 10  için duyurulmuş olan en kapsamlı güncelleme Anniversary update (Yıldönümü güncellemesi) Windows 10 Mobil kullanıcılar içinde gelecek.

Microsoft’un mobil cihaz kullanıcıları için geliştirmiş olduğu Windows 10 Mobile son zamanlarda geride kalarak kullanıcı kaybetmelerine de neden oldu. Windows mağazada pek fazla uygulama olmamasından da dolayı akıllı telefon kullanıcıları Windows cihazlardan uzak durmaya çalışıyor. Artık Windows Phone hakkında umudumuzu kesmişken, Windows yetkilileri ellerindeki kullanıcıları da kaybetmemek adına çok kapsamlı olan Windows 10 ekosistemi için yayınlanacak Anniversary güncellemesinin Windows 10 Mobilede geleceğini duyurdu. Ayrıca güncellemenin yayınlanacağı tarih açıklandı.

microsoft lumia 950

Microsoft yetkilileri konuşmalarında Windows 10 Mobile için Anniversary güncellemesini PC’de olduğu gibi Mobil cihazlarda da 2 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Ancak ülke kademelerine göre yayınlanacağı için sıra sıra herkes aynı günde güncellemeyi alamayacak. Bir hafta kadar sürebilir. Güncellemenin içeriği ise, bildirim merkezi, cortana ve diğer bir çok arayüz geliştirmesi içermekte. Ayrıca daha fazla kişiselleştirme imkanı da olacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0