Windows 10 Ücretsiz Hizmeti

Bilgisayarlarımızın gereken işlemlerini yerine getirmesi için işletim sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Bu işletim sistemlerinin başında Microsoft’un Windows adı altında piyasaya sürdüğü sistemler bulunmaktadır. Windows XP’den itibaren Vista, Windows 7 ve Windows 8 biçimleriyle ortaya çıkarak kullanıcılara son derece fazla bir biçimde hizmet vermeyi amaçlayarak, olabildiğinden daha farklı özelliklere sahip olması sağlanmıştır. Bu sebebiyetle kullanıcıların sürekli olarak unu talep etmesi ve hangi bilgisayar markasını kullanımı fark etmeksizin, bu tür kullanımda kalması konusunda ciddi bir reklam oluşturmuştur.

Windows 10 Ücretsiz Güncellenebileceksiniz

Son olarak piyasaya sürülen Windows 10, kullanıcılarının daha aktif bir biçimde yer almasını sağlamak amacıyla, eski sürümlerin güncellemeleri konusunda bir adım atmış; tanıtımı için iyi bir reklam konusu bularak; bu bağlamda gitgide kendisini göstermeye yönelik bir gelişmeyi sunmuştur.
Windows 10, önceki işletim sistemi sürümleri içinde barındırarak, 1 yıl boyunca ücretsiz bir biçimde güncellemeleri konusunda daha farklı bir yardımı olacaktır. Bu sayede yeni işletim sürümüne ulaşabilecek, ve özelliklerinden faydalanarak; söz konusu sistem aracılığı ile yeni kullanım seçeneklerine de kavuşabileceksiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0