Windows 8.1 için 12 Ağustos tarihinde güncelleme geliyor

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan ve en güncel ve en iyi arayüze sahip olan işletim sistemi Windows 8.1 için yeni büyük güncellemenin 12 Ağustos tarihinde verileceği açıklandı.

Windows 8.1 12 Ağustos tarihinde büyük güncelleme alacak.

Microsoft Windows Blog üzerinden açıklanan bilgilere göre Windows 8.1 bu güncelleme ile beraber hata gidermeleri, performans arttırmaları, Miracast geliştirmeleri ve özelliği, hassas touchpad iyileştirmeleri gibi özellikleri ve iyileştirmelerini 12 Ağustos tarihinde Windows 8.1 kullanıcılarına sunacak.

Günümüzde şuan için kullanım oranı oldukça düşük olsa da profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen Windows 8.1 içerisinde barındırdığı arayüz ile beraber dikkatleri üzerine çekiyor, her ne kadar bazı sahte yazılımlar Windows 8.1 üzerinde çalışmasa da Microsoft bu konuda kullanıcıların güvenliğini en üst düzeyde sağlamaya çalışıyor.

Kişisel güvenlik olarak en güvenli işletim sistemi olduğu iddia edilen Windows 8.1 açılış ekranında sorduğu Microsoft hesabı şifresi ile beraber sürekli olarak kullanıcıların güvenliğini sağlıyor.

Güncellemeyi 12 Ağustos tarihinde Windows Update diğer adıyla Windows Güncelleştirmesi bölümünden otomatik veya manual olarak yapabilirsiniz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0