Windows 8.1 için her ay güncelleme gelecek

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan son işletim sistemi olarak gösterilen Windows 8.1 için bugün Microsoft yeni açıklamalarda bulundu, sürekli olarak Salı günleri güncelleme alan Windows 8.1 için bugün gelen duyurudan sonra kullanıcılar her ay GDR güncellemesi geleceğini iddia etti.

Başlat butonu olmadığı için ve metro arayüzünün sadece cep telefonları için kalması gerektiğini belirten bazı kullanıcılar şuan Windows 8.1 işletim sistemini bu iki nedenden dolayı tercih etmiyorlar, genel olarak bakıldığında metro arayüzünün canlı yapısı notebook bilgisayarlar için oldukça güzel görünüm sergilese de masaüstü bilgisayarlar için maalesef görünüm oldukça düşük olarak gözükebiliyor.

Her ay güncelleme gelecek.

Microsoft bugün yaptığı açıklama ile beraber güncelleme konusunda değişiklikler yaptığını açıkladı, 12 Ağustos tarihinde yeni büyük güncelleme yayınlayacak olan şirket Microsoft bugün yaptığı açıklama ile beraber Windows 8.1 işletim sistemi için her ay düzenli olarak güncelleme geleceğini duyurdu. Bundan sonra bu karara göre kullanıcılar her ay Microsoft tarafından yeni büyük güncelleme alacaklar.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0