Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows 8.1 yeni başlangıç menüsü ile tekrar görüntülendi

Windows 8.1 yeni başlangıç menüsü ile tekrar görüntülendi

-

Samsung, Oled Ekranlı Monitörünü Türkiye’de Satışa Sundu!

Günümüzün en büyük teknoloji markalarından Samsung, OLED ekrana sahip monitörünü Türkiye'de satışa sundu.Teknolojinin gelişmesiyle beraber...

Windows işletim sisteminin en üst sürümü olan Windows 8.1 işletim sistemi Microsoft tarafından yayınlanacak yeni bir güncelleme ile beraber masaüstü sürümüne tekrar geçiş yapıyor.

Geçtiğimiz aylarda Microsoft tarafından yapılacak olan yeni bir güncelleme ile beraber kullanıcıların masaüstü tasarıma tekrar geçeceğini ve metro arayüzünü sadece küçük bir alan üzerinde kullanacakları açıklanmıştı.

Bugün gelen görsellerde ise masaüstü tasarıma geçileceği neredeyse kesinleşti, iki kademe olarak yapılacak olan başlat menüsü tuşuna basıldığında kullanıcılar hem metro arayüzünü küçük bir alan üzerinde kullanacaklar ve bu sayede masaüstü tasarım tamamen kullanıma geçirilecek.

Sevilen masaüstü geri dönüyor.

Yani gelmesi beklenen yeni bir masaüstü güncellemesiyle beraber metro arayüzü başlat menüsüne ekleniyor, masaüstü ise varsayılan olarak ayarlanıyor.

Güncelleme şuan Windows 8.1 Pro işletim sistemi üzerinde test ediliyor, ancak son kullanıcı için ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor, sizce masaüstü tasarım kullanıcılar için daha iyi olabilir mi? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Windows 8.1

-- Reklam --

Far Cry 7 İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun dünyasının sevilen serilerinden olan Far Cry, 2021 yılında çıkan 6. oyundan sonra Far Cry 7 için çalışmalara başladı.Ubisoft...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz