Windows 9 geçiş ücreti

Windows 9 işletim sisteminin yayınlanmasına az kaldı, Eylül ayında beta olarak yayınlanacağı bilinen Windows 9 işletim sistemi bakın ne kadar ücret ile beraber kullanıcılara sunulacak.

Windows 9 işletim sisteminin Windows 8.1 işletim sistemine sahip kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak yükleneceği bilinse de bugün gelen bilgilere göre Windows 8.1 işletim sisteminin OEM veya kapalı kutu ile satın alan kullanıcılara ücretsiz sunulacağı iddia edildi.

Windows 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayar alan kullanıcılar için ücretsiz olarak geçiş yapılabilir durumda olacak, Windows 8.1 işletim sistemini kapalı kutu olarak satın alan kullanıcılar da Windows 8.1 işletim sisteminden Windows 9 işletim sistemine ücretsiz olarak güncelleme yapabilecek.

Geçiş 20 dolar.

Bugün açıklanan bilgilere göre Windows 9 işletim sistemine Windows 8.1 işletim sisteminden kapalı kutu veya OEM olmayan sürümlerinden bir tanesi kullanılıyorsa ücretsiz geçiş sağlanmayacak.

Windows 9 işletim sistemine ücretsiz olarak geçemeyen kullanıcılar 20 dolar ödeyerek Windows 9 işletim sistemine geçebilecek, iddialara göre Windows 9 Pro işletim sistemin OEM sürümü güncelleme içerisinde yer alamayacak.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0