Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows 9'dan Başlat Yeniliği Gündemde

Windows 9’dan Başlat Yeniliği Gündemde

-

Başlat Menüsü Windows 9′da Geri Dönüş Yapacak Microsoft‘un son dönem Windows sürümlerinde yer alamayan başlat menüsü, işletim sisteminin kullanıcıları tarafından en çok istenilen özellikler arasından biri. Windows kullanıcıları tarafından merakla beklenen bu özelliğin Microsoft tarafından geri getirileceğinin bir süredir konuşulduğu biliniyordu. Başlat menüsünün Windows 8.1 için yayınlanan güncellemelerle beraber bu yıl içerisinde geri döneceği tahmin ediliyordu, fakat görünen o ki bu özellik için bekleyiş biraz daha devam edecek.

Windows 9 - 2Önümüzdeki aylarda Windows 8.1 işletim sistemi için Microsoft tarafından yayınlanacak olan ikinci önemli güncellemeyle beraber geri dönmesi beklenen başlat menüsünün, 2015 yılının başlarına ertelendiği söyleniyor. Her ne kadar bu ertelenmenin arkasındaki sebepler henüz bilinmiyor olsa da, Microsoft’un başlat menüsü konusundaki kararından vazgeçmediği belirtiliyor.

Bu da demek oluyor ki merakla beklenen özellik büyük ihtimalle Windows 9‘la birlikte Microsoft kullanıcılarının hizmetine sunacak. Her yıl Microsoft’un geliştirdiği ve piyasaya sunduğu işletim sistemleri kalitesini ve gücünü mutlaka gösteriyor öyleki Windows 9’un tüm özellikleri açıklanmamış durumda topladığımız bu haber turu sadece internet’e düşmüş ufak bilgilerle oluşturulmuş bir haberdir ancak yakın zamanda Microsoft’un Windows 9 tanıtımı için basın mensuplarının karşısına geçmesini bekliyoruz ve o zaman tüm özelliklerini sizinle daha rahat paylaşabiliriz ancak her ne olursa olsun haberlerin takibine devam ediyoruz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.