Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows 9'dan Başlat Yeniliği Gündemde

Windows 9’dan Başlat Yeniliği Gündemde

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Başlat Menüsü Windows 9′da Geri Dönüş Yapacak Microsoft‘un son dönem Windows sürümlerinde yer alamayan başlat menüsü, işletim sisteminin kullanıcıları tarafından en çok istenilen özellikler arasından biri. Windows kullanıcıları tarafından merakla beklenen bu özelliğin Microsoft tarafından geri getirileceğinin bir süredir konuşulduğu biliniyordu. Başlat menüsünün Windows 8.1 için yayınlanan güncellemelerle beraber bu yıl içerisinde geri döneceği tahmin ediliyordu, fakat görünen o ki bu özellik için bekleyiş biraz daha devam edecek.

Windows 9 - 2Önümüzdeki aylarda Windows 8.1 işletim sistemi için Microsoft tarafından yayınlanacak olan ikinci önemli güncellemeyle beraber geri dönmesi beklenen başlat menüsünün, 2015 yılının başlarına ertelendiği söyleniyor. Her ne kadar bu ertelenmenin arkasındaki sebepler henüz bilinmiyor olsa da, Microsoft’un başlat menüsü konusundaki kararından vazgeçmediği belirtiliyor.

Bu da demek oluyor ki merakla beklenen özellik büyük ihtimalle Windows 9‘la birlikte Microsoft kullanıcılarının hizmetine sunacak. Her yıl Microsoft’un geliştirdiği ve piyasaya sunduğu işletim sistemleri kalitesini ve gücünü mutlaka gösteriyor öyleki Windows 9’un tüm özellikleri açıklanmamış durumda topladığımız bu haber turu sadece internet’e düşmüş ufak bilgilerle oluşturulmuş bir haberdir ancak yakın zamanda Microsoft’un Windows 9 tanıtımı için basın mensuplarının karşısına geçmesini bekliyoruz ve o zaman tüm özelliklerini sizinle daha rahat paylaşabiliriz ancak her ne olursa olsun haberlerin takibine devam ediyoruz.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz