Windows Phone 8.1 Hayal Kırıklığına Uğratabilir

Windows Phone işletim sisteminin en gelişmiş ve en büyük güncellemesi olacak olan Windows Phone 8.1 güncellemesi kullanıcıları biraz üzebilir.

Geçtiğimiz saatlerde Finlandiya ve Arjantin için yayınlanan güncelleme genel olarak sadece iki ülke için yayınlanmış durumda, güncelleme her ne kadar iki ülke için yayınlanmış olsada bugün verilen bilgilere göre güncelleme diğer ülkelerdeki kullanıcıları üzebilir.

Kullanıcılar güncellemeyi 1 aydan kısa bir süre içerisinde beklesede bugün Microsoft Güney Afrika tarafından yapılan açıklamada güncellemenin bir kaç ay içerisinde yayınlanacağı bildirildi, yani resmi açıklamada verilen bilgide güncellemenin tam olarak önümüzdeki aylarda yayınlanacağı bildirildi.

Her ne kadar güncelleme birkaç ülke için yayınlanmış olsada bu gelen resmi haber kullanıcıları biraz bekletecek gibi gözüküyor, güncellemenin Eylül ayına kadar tüm ülkelerde yayınlanması bekleniyor, ancak bu konuda herhangi bir resmi açıklama olmadığı için güncellemenin hangi ülkeler için hangi ayda yayınlanacağını bilemiyoruz.

Resmi bilgiler geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0