Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone 8.1 Hayal Kırıklığına Uğratabilir

Windows Phone 8.1 Hayal Kırıklığına Uğratabilir

-

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim...

Windows Phone işletim sisteminin en gelişmiş ve en büyük güncellemesi olacak olan Windows Phone 8.1 güncellemesi kullanıcıları biraz üzebilir.

Geçtiğimiz saatlerde Finlandiya ve Arjantin için yayınlanan güncelleme genel olarak sadece iki ülke için yayınlanmış durumda, güncelleme her ne kadar iki ülke için yayınlanmış olsada bugün verilen bilgilere göre güncelleme diğer ülkelerdeki kullanıcıları üzebilir.

Kullanıcılar güncellemeyi 1 aydan kısa bir süre içerisinde beklesede bugün Microsoft Güney Afrika tarafından yapılan açıklamada güncellemenin bir kaç ay içerisinde yayınlanacağı bildirildi, yani resmi açıklamada verilen bilgide güncellemenin tam olarak önümüzdeki aylarda yayınlanacağı bildirildi.

Her ne kadar güncelleme birkaç ülke için yayınlanmış olsada bu gelen resmi haber kullanıcıları biraz bekletecek gibi gözüküyor, güncellemenin Eylül ayına kadar tüm ülkelerde yayınlanması bekleniyor, ancak bu konuda herhangi bir resmi açıklama olmadığı için güncellemenin hangi ülkeler için hangi ayda yayınlanacağını bilemiyoruz.

Resmi bilgiler geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

-- Reklam --

Downloading Do Not Turn Off Target Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Android akıllı telefonlar günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bazen bu akıllı cihazlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bugünkü yazımızda sizlere Android akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.