Windows Phone 8.1 Hindistan İçin Geliyor

Windows Phone işletim sisteminin baştan aşağı yenilendiği ve yeni bir sürüme geçirildiği güncelleme olan Windows Phone 8.1 güncellemesi kısa süre içerisinde Hindistan’da başlıyor.

Windows Phone işletim sistemine yeni bir renk katan güncelleme şuan için sadece birkaç ülkede yayınlanmış durumda, kullanıcılar için sistemi baştan aşağı değiştiren yeni Windows Phone 8.1 güncellemesi içerisinde oldukça fazla özellik barındırıyor, diğer 3 büyük işletim sistemine baktığımızda hala geride olsa dahi gelen yeni güncellemeler ile beraber Windows Phone yükselişe geçmeye devam ediyor.

Bugün son gelen bilgilere göre resmi bilgilere göre Microsoft Hindistan resmi Twitter hesabından Windows Phone 8.1 güncellemesinin Temmuz ayının 2. haftasına kadar dağıtımın gerçekleşeceği ve güncellemenin yayınlanacağı bildirildi.

Her ne kadar güncelleme ülkelere göre farklılık gösterebileceği bilinse de Türkiye için kısa zaman içerisinde yayınlanması beklenmiyor, güncelleme yayınlandığında ilk olarak cepkolik.com üzerinden güncellemeyi duyuracağız.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0