Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone 8.1 ile beraber Bing uygulamaları güncellenecek

Windows Phone 8.1 ile beraber Bing uygulamaları güncellenecek

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber kullanıcıları çok kısa bir zaman içerisinde buluşturacak olan Microsoft bugün yeni bilgiler verdi, kullanıcıların Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber daha gelişmiş özelliklere kavuşacağını belirten Microsoft özelliklerin yanı sıra Bing uygulamalarının güncelleneceğini resmi Bing Blog üzerinden açıkladı.

Microsoft tarafından Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber güncellenecek olan Bing uygulamaları yeni özelliklere kavuşacak, bu özelliklerden bazı bilgiler Microsoft tarafından açıklandı, örneğin bundan sonra kullanıcılar bir Bing uygulamasına Microsoft Hesabıyla giriş yaptığında diğer Bing uygulamaları otomatik olarak oturum açacak.

Kullanıcıların geri bildirimlerine göre yenilenecek.

Kullanıcıların geri bildirim olarak yaptıkları ve istedikleri özellikleri belirttiklerine göre yenilenecek olan Bing uygulamaları kullanıcıları kısa zaman içerisinde yeni özellikleri ile buluşturacak.

 

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz