Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone 8.1 ile beraber Bing uygulamaları güncellenecek

Windows Phone 8.1 ile beraber Bing uygulamaları güncellenecek

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber kullanıcıları çok kısa bir zaman içerisinde buluşturacak olan Microsoft bugün yeni bilgiler verdi, kullanıcıların Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber daha gelişmiş özelliklere kavuşacağını belirten Microsoft özelliklerin yanı sıra Bing uygulamalarının güncelleneceğini resmi Bing Blog üzerinden açıkladı.

Microsoft tarafından Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber güncellenecek olan Bing uygulamaları yeni özelliklere kavuşacak, bu özelliklerden bazı bilgiler Microsoft tarafından açıklandı, örneğin bundan sonra kullanıcılar bir Bing uygulamasına Microsoft Hesabıyla giriş yaptığında diğer Bing uygulamaları otomatik olarak oturum açacak.

Kullanıcıların geri bildirimlerine göre yenilenecek.

Kullanıcıların geri bildirim olarak yaptıkları ve istedikleri özellikleri belirttiklerine göre yenilenecek olan Bing uygulamaları kullanıcıları kısa zaman içerisinde yeni özellikleri ile buluşturacak.

 

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.