Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone 8.1 ilk kritik hatasını verdi

Windows Phone 8.1 ilk kritik hatasını verdi

-

Fotoğrafı 3D Yapma Programları!

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birçok alanda yenilikler peşi sıra gelmiştir, bu yenilikler arasında yerini alan...

Windows Phone 8.1 işletim sistemi yavaş yavaş yayınlanmaya başladı, ancak sorunları da beraberinde getirdi, bugün gelen bilgilere göre Windows Phone 8.1 işletim sistemi Bitlocker hatası verdi, bildiğiniz üzere Windows üzerinde Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Bitlocker şifreleme yaparak izinsiz girişleri önlüyor, Microsoft tarafından unutulduğunda dünyanın en iyi hackerı bile gelse kırılamayacağını belirttiği Bitlocker bu sefer Windows Phone 8.1 üzerinde hata verdi.

Windows Phone cihazlar güncelleme sırasında çöktü.

Henüz Windows Phone işletim sistemi üzerinde Bitlocker şifreleme türü bulunmuyor, ancak Microsoft’un cihazlar üzerinde izin verdiği kilit ekranının Bitlocker kullandığı iddia ediliyor, kullanıcılar cihazlarında Windows Phone 8.1 işletim sistemini yüklerken hata verdiğini ve cihaz oturumlarının çöktüğünü belirtti.

Cihaz oturumu çöken kullanıcılar cihazlarının neden bu hatayı verdiğini merak ederken Microsoft cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı, kullanıcılar çareyi telefon yazılımlarını brick programıyla tekrar yüklemekte buldu, ancak Windows Phone 8.1 işletim sisteminin neredeyse 6 ayı aşkın süredir test edildiğini belirten kullanıcılar böyle hataların sürekli olarak yaşandığını final Windows Phone 8.1 sürümünde böyle hataların olmaması gerektiğini belirtti.

Bitlocker Bitlocker2

-- Reklam --

Apple iPhone 13 İnceleme

iPhone 14, daha hızlı performans, gelişmiş kameralar, Eylem modu videosu ve Uydu üzerinden Acil Durum SOS gibi yeni güvenlik...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.