Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone 8.1 ve Lumia Cyan güncellemesi resmi olarak listelendi

Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan güncellemesi resmi olarak listelendi

-

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek...

Kullanıcıların aylardır beklediği güncelleme Windows Phone 8.1 güncellemesi bugün tüm dünya için Nokia Blogs üzerinden açıklandı, Nokia tarafından geliştirilen Lumia Cyan güncellemesinin yanı sıra Windows Phone 8.1 güncellemesini bekleyen kullanıcılar bugün itibariyle yapılan resmi açıklama ile beraber Windows Phone 8.1 güncellemesinin ve Lumia Cyan güncellemesinin kademe kademe dağıtıldığını öğrenmiş oldu.

Kullanıcılar beklemeye mahkum!

Conversations Nokia Blogs ”Sistem Güncellemeleri” sayfasından duyurusu yapılan Nokia Lumia Cyan güncellemesi şuan birçok cihaz üzerinde test ediliyor, Nokia güncelleme sayfasından belirtilen bilgilere göre Windows Phone 8.1 güncellemesi hazır, ancak Nokia Lumia Cyan güncellemesi neredeyse hiçbir yeni özellik getirmeyecek olmasına rağmen test sürecinde.

Nokia’nın güncellemeyi Eylül ayında sonlandırması tahmin ediliyor, zira Amber ve diğer güncellemelerden hatırlayacağınız üzere kullanıcıları 6 ay süre ile bekletmiş olan Nokia bu güncellemede de kullanıcıları uzun bir süre bekleteceğe benziyor.

Eğer sizlerde güncelleme sayfasına ulaşmak istiyorsanız buradaki linke tıklayabilirsiniz, güncelleme şuan için neredeyse tüm cihazlar üzerinde test ediliyor ibaresine sahip.

-- Reklam --

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön plana çıkardı. Kurumsal ve...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz