Windows Phone için Swarm güncellendi

Windows Phone işletim sistemi için yayınlanması beklenen Swarm uygulaması geçtiğimiz günlerde Windows Phone 8.1 işletim sistemi için yayınlanmıştı, hemen ardından uygulamanın sürekli olarak girişe izin vermediğini belirten kullanıcılar Swarm uygulamasının geliştiricisi olan Foursquare ile iletişime geçtiler.

Foursquare gelen şikayetleri inceleyerek Windows Phone 8.1 işletim sistemi için geliştirilmiş olan Swarm uygulamasını ikinci kez güncelledi, uygulamada hala giriş yapamama sorunu olan kullanıcılar hala bu sorunu yaşadıklarını bir uygulamanın neden sürekli güncellenmesine rağmen bu tür olaylara tanıklık ettiğini Twitter üzerinden belirttiler.

Foursquare tarafından geliştirilmiş olan Swarm uygulamasının ne zaman Android işletim sisteminde olduğu gibi sağlam 0larak çalışacağı merak ediliyor.

Dikkatler yeni gelen özelliklerde.

Bugün itibariyle ikinci kez güncellenen uygulama hala atma sorunu yaşasa da uygulamanın yeni güncellemesiyle beraber oldukça güzel özelliklere kavuştuğu kesin.

  • Çökme sorunu giderildi
  • Açma sorunu giderildi
  • Facebook ile oturum açılabiliyor
  • Bazı sayfalar düzeltildi

Gibi özelliklere kavuşan uygulamayı Windows Phone mağazasından güncellemeleri denetle diyerek güncelleyebilirsiniz, güncellemeleri denetle uygulamayı otomatik olarak güncelleyecektir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0