Windows Phone için Xbox Müzik güncellendi

Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber Müzik ve Videolar uygulamasını kaldırıp yerine Xbox Video ve Xbox Müzik uygulamalarını sisteme entegre eden Microsoft uygulamalar hakkında oldukça büyük tepkilere maruz kalmıştı.

Windows Phone 8.1 işletim sistemi kullanan kullanıcılar cihazlarında uygulamaların stabil olarak çalışmadığını ve stabil olan müzik ve videolar uygulamasının Windows Phone için mağaza üzerinden yayınlanmasını bildirmişti.

Microsoft bu tepkileri dikkate alarak yaptığı açıklamalarda bundan sonra Xbox Video ve Xbox Müzik uygulamalarının kullanılacağını açıklamıştı.

Güncellemeler uygulamalar için iyi oluyor.

Windows Phone işletim sistemi için bugün Xbox Müzik uygulamasını güncelleyen Microsoft uygulamaya oldukça güzel özellikler eklemiş durumda, yeni özellikler ekleyen Microsoft uygulamayı daha stabil bir duruma getirmiş.

Windows Phone için Xbox Müzik uygulamasını güncelleyen Microsoft uygulamanın bellek kullanımını azaltmış, albümleri ve sanatçıları live tile üzerinden görme özelliği, performans arttırmaları, performans arttırmalarının yanı sıra son çalınanlar listesini temizleme gibi özelliklere sahip durumda.

Dilerseniz uygulamayı Windows Phone mağazası üzerinden güncelleyebilirsiniz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0