Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone için yeni kilit ekranları bu tarihte geliyor

Windows Phone için yeni kilit ekranları bu tarihte geliyor

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Windows Phone 8.1 işletim sistemini tanıtırken gösterilen Windows Phone 8.1 kilit ekranlar full sürüm ile beraber kullanıcılara sunulmadı, kullanıcıların sürekli olarak farklılıklar yaşamak istemesi üzerine Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber standart kilit ekranı kalkıyor yerine animasyon daha doğrusu gerçeklik efektlerine sahip kilit ekranları geliyor.

Windows Phone başkanı Joe Belfiore bugün Twitter üzerinden attığı tweetler de yeni kilit ekranlarının önümüzdeki hafta beta halinde kullanıcılara sunulacağını açıkladı.

512MB RAM kullanıcılarına yok!

Joe Belfiore yeni attığı tweetlerde yeni kilit ekranlarının şuan için sadece 1GB RAM veya üzeri cihazlarda çalışacağını ve 512MB RAM cihazlar için biraz zamana ihtiyaç olduğunu belirtti.

Sürekli olarak 512MB RAM kullanıcılarının geri plana atıldığı Windows Phone işletim sistemi şimdiden 512MB RAM yüzünden oldukça fazla kullanıcı kaybetmiş durumda, bir yandan uygulama yani kilit ekranları haftalardır test ediliyor neden kullanıcılara beta olarak sunuluyor? Sorusu bakalım Microsoft’a ne zaman sorulacak?

 

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.