Windows Phone istenmiyor

Henüz daha tam olarak gelişimini tamamlamamış olan Windows Phone işletim sistemi Android kullanıcıları tarafından istenmiyor, Android işletim sisteminden Windows Phone işletim sistemine geçmek isteyen kullanıcılar Windows Phone işletim sisteminin hala tam olarak gelişmediğini ve bir gelişme kaydetmediğini öne sunarak Windows Phone işletim sistemini istemedikleri ortaya çıktı.

Bugün Huawei üst düzey yöneticilerinden olan Richard Yu, Wall Street Journal aracılığıyla yaptığı açıklamalarda Huawei şirketinin farklı işletim sistemli cihazlar üretmek istediğini ancak şuan için bunu yapmanın mümkün olmadığını açıkladı.

Huawei Windows Phone tercih edilmiyor.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazların tercih edilmediğini belirten Huawei üst düzey yöneticileri Windows Phone işletim sisteminin Android kullanıcıları karşısında tercih edilmeyeceğini açıkladı.

Windows Phone işletim sistemini kullanmaya çalıştıklarını ifade eden Richard Windows Phone işletim sistemine sahip cihazları müşteriler tercih etmiyor, müşterilere Windows Phone işletim sistemini tercih ettirmek çok zor oluyor. Açıklamalarında bulundu.

Richard iki yıl boyunca bu işletim sistemlerinden dolayı para kaybettiklerini ve Windows Phone projelerini asıya aldıklarını açıkladı.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0