Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone Mağazası 280 Bin Uygulamaya Ulaştı

Windows Phone Mağazası 280 Bin Uygulamaya Ulaştı

-

Asus VG279Q Teknik Özellikleri!

Günümüzde oyun dünyası oldukça kendini geliştiren bir sektör olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle profesyonel oyuncular ekipmanları...

Şuana kadar 2 yıla yakın bir süredir tam olarak gelişimini tamamlamamış ancak yavaş yavaş sistem üzerindeki eksikliklerini kapatmaya çalışıyor.

Bugüne kadar en çok eleştiri alan yönü olan Windows Phone mağazası hakkında bugün önemli açıklamalar geldi, gelen bilgilere göre mağazaya şuana kadar tamı tamına 280 bin adet uygulama eklenmiş durumda.

Verilen raporlara ve bilgilere göre her gün mağazaya 500 adet yeni uygulama ve oyunun eklendiği belirtiliyor, her ne kadar 500 adet uygulama eklense de Microsoft tarafından denetimden geçen uygulama ve oyunların tamamı mağazaya eklenmiyor.

Android ve iOS işletim sistemlerinin gerisinden gelen mağaza geçtiğimiz aylarda toplam 250 bin uygulamaya ev sahipliği yapıyordu, Microsoft tarafından bir etkinlikte açıklanan 250 bin uygulamanın mağazaya eklenmesi üzerine aradan geçen kısa bir sürede mağazanınm bu kadar +30 bin uygulama eklenmesi hem kullanıcılar hemde Microsoft’u sevindiriyor.

Ayrıca son gelen bilgilere göre Windows Phone mağazasından günde 10 milyonun üzerinde indirme yapıldığı gelecek aylarda artan kullanıcı sayısıyla beraber bu sayının 20 milyona çıkması bekleniyor.

Sizler Windows Phone işletim sistemli telefonları tercih edermisiniz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz

-- Reklam --

Dell XPS 13 9315 Bilgisayar Satışa Çıktı!

Dell, Hindistan'da yeni bir 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı piyasaya sürdü. XPS 13 9315 olarak adlandırılıyor. Cihaz, amiral gemisi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.