Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone Mağazası 280 Bin Uygulamaya Ulaştı

Windows Phone Mağazası 280 Bin Uygulamaya Ulaştı

-

Afet ve Acil Durum Toplanma Alanını Nasıl Bulabilirim?

Deprem gibi çevreyi olumsuz etkileyen doğal afetlerde güvende olabilmek için gidilmesi gereken Afet ve Acil...

Şuana kadar 2 yıla yakın bir süredir tam olarak gelişimini tamamlamamış ancak yavaş yavaş sistem üzerindeki eksikliklerini kapatmaya çalışıyor.

Bugüne kadar en çok eleştiri alan yönü olan Windows Phone mağazası hakkında bugün önemli açıklamalar geldi, gelen bilgilere göre mağazaya şuana kadar tamı tamına 280 bin adet uygulama eklenmiş durumda.

Verilen raporlara ve bilgilere göre her gün mağazaya 500 adet yeni uygulama ve oyunun eklendiği belirtiliyor, her ne kadar 500 adet uygulama eklense de Microsoft tarafından denetimden geçen uygulama ve oyunların tamamı mağazaya eklenmiyor.

Android ve iOS işletim sistemlerinin gerisinden gelen mağaza geçtiğimiz aylarda toplam 250 bin uygulamaya ev sahipliği yapıyordu, Microsoft tarafından bir etkinlikte açıklanan 250 bin uygulamanın mağazaya eklenmesi üzerine aradan geçen kısa bir sürede mağazanınm bu kadar +30 bin uygulama eklenmesi hem kullanıcılar hemde Microsoft’u sevindiriyor.

Ayrıca son gelen bilgilere göre Windows Phone mağazasından günde 10 milyonun üzerinde indirme yapıldığı gelecek aylarda artan kullanıcı sayısıyla beraber bu sayının 20 milyona çıkması bekleniyor.

Sizler Windows Phone işletim sistemli telefonları tercih edermisiniz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz

-- Reklam --

Apple, iPhone Ultra’yı 2024’te Piyasaya Sürmeyi Düşünüyor!

Apple, önümüzdeki dönemde bir iPhone Ultra modelini ciddi şekilde düşünüyor. Bu model, Pro ve Pro Max modellerinin üzerinde yer...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz