Windows Phone mağazası 300.000 uygulamaya sahip

Henüz daha tam olarak gelişmemiş olarak görülen ancak mağaza açısından çok eleştiriler alan Windows Phone işletim sistemi için bugün yayınlanan bilgilerden sonra şaşıracaksınız, kullanıcıların genellikle Android kullanıcılarının eleştirdiği Windows Phone mağazası hakkında bugün gelen bilgilerden sonra kullanıcılar dalga geçemeyecek.

Microsoft açıkladı Windows Phone mağazası 300.000 uygulamaya sahip.

Bugün Windows Phone üreticisi ve geliştiricisi Microsoft tarafından açıklanan bilgilere göre Windows Phone mağazası toplam 300.000 uygulamaya sahip.

Windows Phone işletim sistemi ile ilgili geçtiğimiz Nisan ayında açıklamalar yaparak Windows Phone mağazası üzerinde 250.000 uygulamanın bulunduğunu belirten Microsoft 4 aylık süreç sonrası mağazaya 50.000 yeni uygulamanın eklendiğini belirtti.

Windows Phone mağazasının bugün itibariyle 300.000 uygulamaya sahip olduğunu belirten Microsoft kullanıcıların teşekkürlerini de almayı ihmal etmedi, kullanıcılar bu haberden sonra Microsoft Windows Phone işletim sisteminin sadece güncelleme açısından değil mağaza açısından da geliştiğini ve bu güzel haber için Microsoft’a teşekkürlerini ilettiklerini duyurdular.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0